Silver Polo Çanta - Toptan Alışveriş Sitesi... Yeni ürünler, sürekli yenilenen ve güncel stok, hemen sevk ve hızlı müşteri hizmeti, son çıkan ürünlere hemen erişim... Silver Polo Çanta, yüksek kalite standartı ve benzersiz üretim tekniklerini, yenilikçi malzemelerle birleştirerek müşterilerimizin tüm talep ve ihtiyaçlarını karşılamaya her zaman hazır.
GİRİŞ
ÜRÜN BUL
Silver Polo ÇantaSILVER&POLO HAKKIMIZDA

 

NUR ÇANTA,1989 YILINDA GEDİKPAŞA,BEYAZIT,ISTANBUL'DA BAYAN ÇANTASI VE AKSESUARI ÜRETMEK AMACIYLA KURULMUŞTUR.

AHMET KURTULUŞ'UN ÖNDERLİĞİNDE 2009 YILINDA SİLVER&POLO ADIYLA MARKAMIZ OLUŞTURULMUŞTUR. SİLVER&POLO DAHA İYİ VE DAHA KALİTELİ ÇANTA VE AKSESUAR ÜRETMEK AMACIYLA ÇALIŞMALARA BAŞLADI. GÜNÜMÜZ ALIŞVERİŞ POTANSİYELİNİN E-TİCARETE YÖNELMESİYLE 2016 YILINDA www.silverpolo.com.tr'yi KURMUŞTUR. SILVER&POLO ÜRÜNLERİ MONOGRAM DIZAYN,EKOSE,SOFT VE DERİ TOZU MATERYALLERİ KULLANILARAK ÜRETİLEN, MODAYA UYGUN,MÜŞTERİ ODAKLI,YÜKSEK KALİTELİ,ŞIK VE DAYANIKLI ÇANTA VE AKSESUARLARDAN OLUŞMAKTADIR. SILVER&POLO'NUN EN BUYUK AMACI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLUP,SEKTÖRDEKİ DİĞER FİRMALARDAN SIYRILAN BİR MARKA HALİNE GELEN FİRMAMIZ,YENİLİKÇİ VE DEĞİŞİME AÇIK YAPISIYLA HEDEFLERİNE HER GECEN GÜN BİRAZ DAHA YAKLASMAKTADIR.

 

MİSYON

DAHA İYİ VE DAHA KALİTELİ HİZMET VERMEK,HİZMET VERDİGİMİZ LOKASYONLARDA RAHAT ULAŞILABİLİR OLMAK,MÜŞTERİLERİMİZE

MUTLAK BİR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİYLE HİZMET VERMEK

 

VİZYON

2023 YILINDA TÜRKİYE MERKEZLİ OLMAK ÜZERE,YAKIN COĞRAFYAMIZDA,BAYAN ÇANTASI VE AKSESUARINDA EN KALİTELİ HİZMETİ SUNAN YERLİ FİRMA OLMAK

                                                                                                                                                                    SILVER&POLO AİLESİSilver Polo Silver Polo Silver Polo Silver Polo

Hakkımızda   Gizlilik Politikası   Teslimat ve İade   Mesafeli Satış Sözleşmesi

Ödeme Yöntemleri

© 2021 Silver Polo Çanta. Tüm Hakları Saklıdır.